Aktuality

Objednávky v období Vianoc 2014

Vianoce sa nezadržateľne blížia. Nižšie nájdete rozpis, do kedy je nutné vykonať objednávky, aby vám dorazili poštou do Štedrého dňa, a tiež informácie o fungovaní počas sviatkov.

Do 19.12. 10:00 v prípade dodania kuriérom UPS:

Možno objednávať tovar, ktorý máme skladom - tovar dorazí v utorok 23.12. na vašu adresu. Tovar, ktorý nemáme skladom a ktoré chcete, aby k vám bolo doručené do konca roka 2014, je nutné od vybraných výrobcov objednať do 22.12. Tento tovar však na vašu adresu nedorazí do Štedrého dňa, ale až na prelome roka. Toto platí pre tovar od firiem Mil-Tec, Surplus, MFH, Pure Trash, Brandit a FoX Outdoor, ktoré od Vianoc do konca roka neexpedujeme tovar.

Neskôr:

Naši zahraniční distribútori od 22.12. do konca roka 2014 nevybavujú nové objednávky, majú dovolenku. Tovar z objednávok od 22.12. budeme u distribútorov objednávať prvý pracovný deň v roku 2015 a na vašu adresu potom dorazí zhruba okolo 7. januára 2015. Tovar, ktorý máme na sklade, budeme zasielať štandardne počas pracovných dní, ako kedykoľvek inokedy v roku.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Viac informácií